NASZE

USŁUGI

SONY URMS
ADOBE DRM
APLIKACJE NA
ANDROIDA i iOS
CZYTNIKI
E-BOOKÓW
SYSTEMY
DYSTRYBUCJI
E-BOOKÓW
SYSTEMY
DLA BIBLIOTEK

Nowa generacja

e-czytników

KIM

JESTEŚMY

Arta Tech specjalizuje się w tworzeniu nowych rozwiązań na bazie technologii papieru elektronicznego (E Ink). Tworzymy oprogramowanie do czytników książek elektronicznych, dla wygody czytelników, a także do celów edukacyjnych. Zapewniamy też wsparcie przy tworzeniu oprogramowania do urządzeń inkBOOK.

 

Tworzymy kompletne rozwiązania informatyczne dla wsparcia e-czytelnictwa oraz specjalistyczne platformy, do dystrybucji e-książek i innych e-treści. Jako producent e-czytników inkBOOK, Arta Tech dba o najwyższą jakość swoich produktów, prowadzi także w Polsce autoryzowany serwis czytników sprzedawanych poprzez naszych partnerów.

Jesteśmy przyjaźni środowisku – do wydruku książek i gazet ścina się ogromne ilości drzew, spala się tony paliwa potrzebnego przy ich transporcie, a potem do produkcji samego papieru, emituje do środowiska szkodliwe substancje. Aby mogła powstać tona papieru, trzeba przeznaczyć na nią około siedemnastu drzew. W e-czytniku możemy mieć tysiące książek, do których produkcji nie ścięto ani jednego drzewa. Elektroniczny atrament wizualnie nie różni się od prawdziwego papieru. Urządzenia nie wymagają ciągłego zasilania, ponieważ pobierają energię tylko w momencie „przewracania” stron w e-booku – na raz naładowanej baterii można przeczytać nawet 80 książek.

 

NASI

PARTNERZY

 

SKONTAKTUJ
SIĘ Z NAMI

Adres

inkBOOK Europe

Ostrowskiego 7
53-238 Wrocław

NIP 8971882171

Biuro
Tel:
+48 (71) 750 90 14​

Fax: +48 (71) 716 59 25
biuro[at]artatech[kropka]com

Dziękujemy! Wiadomość wysłana.

 
sdgfdsf.png